Mateřská škola Pardubice, Wintrova II 579

+420 736 528 168

Sportovní park Pardubice 2021

Pojďme si zasportovat do Sportovního parku Pardudubice 2021. Koná se tradičně druhý srpnový týden, letos tedy od 7. do 15. srpna v oblíbeném parku Na Špici. Na sportovištích, na řekách i v parku se představí na 70 sportovních klubů z Pardubic a okolí. Sportovní park patří do rodiny Pardubických tahounů a posílil tak řady oblíbených, unikátních akcí s nadregionálním přesahem, které patří mezi „rodinné stříbro“ Pardubic. Díky hrací kartě mohou malí i velcí sbírat záznamy o zdolání jednotlivých disciplín – za zdolání 12 sportovních disciplín obdrží diplom s jejich jménem a za zvládnutí 16 disciplín medaili. Karta není časově omezena, můžete k nám přijít kdykoliv od 8. až do 16. srpna.

Pokud budete mít zájem o zajištění dotované karty, nahlaste počet karet učitelkám na třídě. Karty Vám objedná školka, Vy si je vyzvednete u kasy sportovního parku v době konání akce.