Akce MŠ

Masopust ve školce

Děti ze třídy Koťat a Skřítků se převlékly do originálních a veselých masek a užily si den v netradičním duchu. Některé děti by nejraději chodily takto převlečené každý den 🙂

Oslava svátku Martina

S dětmi jsme si povídali o legendě o plášti, zkoušeli jsme si tuto legendu zdramatizovat, zpívali jsme píseň o Martinovi.
S dětmi jsme přemýšleli, jak bychom mohli druhým pomoci a jak je obdarovat. Upekli jsme martinské rohlíčky a ve středu jsme šli po stopách svatého Martina. Vedl nás pomocí lucerniček po zahradě, kde si děti zkusily jízdu na koních a nakonec nás dovedl k pokladu plném rohlíčků. Všichni jsme si zazpívali a obdarovali se výbornými rohlíčky. Akce se podařila a také hezky propojila děti Skřítků a Koťat.

Výlet na Kočičí hrádek

Pečení brambor na Paletě

Výcvik psů na školní zahradě

Show s klaunem

V polovině června navštívil naši školku zábavný klaun  a předvedl dětem krásnou show. Tančilo se, zpívalo i dovádělo. Nakonec si k sobě klaun volal předškoláky, kteří museli ukázat, co umí a pasoval je na školáky. Všechny děti pak od klauna dostaly nafouknutý balónek a s klaunem jsme se rozloučili společnou obří mašinkou, do které se zapojily všechny děti i paní učitelky a na písničku Jede jede mašinka se společně jezdilo po zahradě. Děkujeme za krásné dopoledne.