Mateřská škola Pardubice, Wintrova II 579

+420 736 528 168

Krásy podzimního lesa

Vážení rodiče,

pojďte nás podpořit!

Přineste nám s dětmi z Vašich výletů a procházek nějaké nasbírané přírodniny. My je použijeme na výrobu kouzelného lesa, dotvoříme lesní bytosti, zkrátka si s nimi budeme hrát.

Uvítáme, pokud by se Vám chtělo vyrobit s dětmi doma nějakou kouzelnou bytost z přírodnin, kterou zařadíme do naší výstavky.

Vše budeme dokumentovat a následně pošleme do soutěže.

Děkujeme!

Realizační tým projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Pardubice II, CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009702 pořádá soutěž o nejlepší podzimní výzdobu v rámci MŠ či ZŠ z ORP Pardubice s názvem Krásy podzimního lesa.

Cílem této soutěže je rozpoznávání přírodních zdrojů a zároveň si děti uvědomí, z jakého stromu je list nebo šiška, která zdobí jejich výtvor. Děti mohou trávit více času na čerstvém vzduchu, budou rozeznávat přírodní materiály, se kterými pracují, a zároveň touto tvorbou podpoří svou fantazii. Nejoriginálnější nápady budou odměněny zajímavými cenami.