Naše úspěchy

3. místo ve výtvarné soutěži Zdravá a nemocná příroda, v kategorii veřejného hlasování na webových stránkách.

9. místo ve sběru papíru za rok 2022/23

V letošním roce jsme nasbírali 600 kg papíru a získali výhru 1300Kč, kterou využijeme na nákup nových míčů pro děti. Děkujeme všem, kdo se zapojili.

3. místo v soutěži školek ve sběru papíru za rok 2020/2021.

V letošním roce jsme nasbírali 0,68 tuny papíru a v soutěži se umístili
na třetím místě. O jedno místo jsme si polepšili oproti minulému roku a za to vám všem děkujeme. Výhru jsme převzali 23.6. 2021 na radnici.

1. místo v celostátní literární soutěži Malý spisovatel „Bambini litera“. Napiš pohádku tentokrát na téma: Příroda kolem nás.

Odborná porota z nakladatelství Albatros a paní spisovatelka Martina Drijverová vybrala ze všech došlých pohádek 20 nejlepších, které postoupily do finále a byly otištěny v pohádkové knížce „Čtvrtá kniha od dětí pro děti“ vydané nakladatelstvím Albatros. Mezi vítěznými pohádkami byla i pohádka „Tulipán, který se polepšil“ . Autorkou pohádky je Adélka Žaloudková ze třídy Skřítků. Slavnostní vyhlášení proběhlo v Praze včetně předávání cen, autogramiády a křtu knihy. Knihu je možné zakoupit ve všech knihkupectvích v celé České republice.

2. místo v celostátní výtvarné soutěži na téma: „Moje nejoblíbenější pohádka“. Tato soutěž byla pořádána redakcí Čtyřlístku s.r.o.

Vyhráli jsme v celostátní výtvarné divadelní soutěži na téma: „Nakresli nejkrásnější zážitek z představení Hudebního divadla dětem“. Soutěž byla vyhlášena  Hudebním divadlem dětem Hradec Králové.