Naše úspěchy

1. místo v celostátní literární soutěži Malý spisovatel „Bambini litera“. Napiš pohádku tentokrát na téma: Příroda kolem nás.

Odborná porota z nakladatelství Albatros a paní spisovatelka Martina Drijverová vybrala ze všech došlých pohádek 20 nejlepších, které postoupily do finále a byly otištěny v pohádkové knížce „Čtvrtá kniha od dětí pro děti“ vydané nakladatelstvím Albatros. Mezi vítěznými pohádkami byla i naše pohádka „Tulipán, který se polepšil“. Slavnostní vyhlášení proběhlo v Praze včetně předávání cen, autogramiády a křtu knihy. Knihu je možné zakoupit ve všech knihkupectvích v celé České republice.

2. místo v celostátní výtvarné soutěži na téma: „Moje nejoblíbenější pohádka“. Tato soutěž byla pořádána redakcí Čtyřlístku s.r.o.

Vyhráli jsme v celostátní výtvarné divadelní soutěži na téma: „Nakresli nejkrásnější zážitek z představení Hudebního divadla dětem“. Soutěž byla vyhlášena  Hudebním divadlem dětem Hradec Králové.