Sportovní park Pardubice 2022

Pojďme si zasportovat do Sportovního parku Pardudubice 2022. Koná se tradičně druhý srpnový týden, letos tedy od 6. do 14. srpna v oblíbeném parku Na Špici. Na sportovištích, na řekách i v parku se představí na 70 sportovních klubů z Pardubic a okolí.

Díky hrací kartě mohou malí i velcí sbírat záznamy o zdolání jednotlivých disciplín – za zdolání sportovních disciplín obdrží diplom s jejich jménem a za zvládnutí všech disciplín medaili. Karta není časově omezena, můžete k nám přijít kdykoliv od 6. až do 14 srpna.

Pokud budete mít zájem o zajištění dotované karty, nahlaste počet karet učitelkám na třídě. Karty Vám objedná i dodá školka.

Cena dotované karty pro ZŠ a MŠ: 45 Kč (cena hrací karty nedotované: 95 Kč)
Maximální počet karet na jedno dítě za dotovanou cenu: 4 ks, v ceně karty je i laynard / klíčenka.

Dotované hrací karty lze objednávat do konce května, 31.5.2022.